ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ МЕТРОЛОГІЇ

Міжнародне бюро мір та ваг наголосило тему Всесвітнього дня метрології 2018 року – «Сталий розвиток Міжнародної системи одиниць».

Щорічно 20 травня світова громадськість відзначає Всесвітній день метрології, який приурочений підписанню Метричної конвенції у 1875 році. Ця угода служить основою для забезпечення цілісності світової системи вимірювань, яка, в свою чергу, лежить в основі наукового відкриття, інновацій, промислового виробництва та міжнародної торгівлі, а також сприяє покращенню якості життя людини та захисту навколишнього середовища.

Ця міжнародна подія являється визнанням результатів професійної діяльності фахівців-метрологів усього світу.

 

 

Всесвітнього дня метрології у 2018 році – «У постійному розвитку – Міжнародна система одиниць (СІ)».

Дана тема була обрана у зв’язку із затвердженням, яке відбудеться у листопаді 2018 року, на Генеральній конференції по мірах та вагах деяких з самих значущих змін, які коли-небудь торкнулися Міжнародної системи одиниць (СІ).

Зміни, що плануються, обпираються на результати досліджень нових методів вимірювань, які проводяться з використанням еталонів, що основані на квантових ефектах. Реалізація одиниць Міжнародної системи (СІ) буде відбуватися, виходячи з їх визначення, кожне з яких прив’язується до відповідного закону фізики, завдяки чому буде забезпечена можливість використовувати майбутні досягнення метрології та науково-технічного прогресу для задоволення потреб користувачів на багато років уперед.

Національні метрологічні інститути у всьому світі неухильно розвивають науку про вимірювання, розроблюючи та впроваджуючи нові методи вимірювання будь-якого рівню складності. Для забезпечення достовірності вимірювань, що проводяться у всіх кутках земної кулі, національні метрологічні інститути приймають участь у звіряннях, які координуються Міжнародним бюро мір та ваг (ВІРМ).

Міжнародна організація законодавчої метрології (МОЗМ) розробляє міжнародні рекомендації, ціллю яких є всесвітня гармонізація вимог до засобів вимірювань, що використовуються у численних галузях науки, техніки та виробництва. Всесвітній день метрології заснований на знак визнання заслуги для людства всіх тих, хто роками працює у міжурядових та національних організаціях, пов’язаних з метрологією, за їх внесок у досягнення цих цілей.

На передодні цієї дати поздоровляємо всіх фахівців-метрологів з професійним святом!

Бажаємо успіху у цій важливій і відповідальній роботі, досягнення нових висот та цілей! Процвітання нашої України та всім нам!

 

З повагою,
генеральний директор
Зарицький О.Д.

заступник генерального директора
з метрології
Рослякова Т.В.

До уваги замовників робіт та послуг!

ДП «Хмельницькстандарт- метрологія» швидко і якісно надасть комплекс послуг із сертифікації продукції, методичну і практичну допомогу з питань стандартизації, виконає роботи у галузі метрології, пропонує надання послуг із проведення лабораторних випробувань харчової продукції, сільськогосподарської сировини та продукції промислової групи відповідно до галузі акредитації. Найкоротші терміни проведення робіт – це економія Вашого часу та коштів!

Звертайтесь до нас за адресою:

ДП «Хмельницькстандарт метрологія», м. Хмельницький, вул. Свободи, 7,

e-mail: hmcsms@infocom.km.ua

  • з питань проведення лабораторних випробувань харчової продукції, сільськогосподарської сировини та продукції промислової групи: (0382) 65-20-00, (067) 311-64-45 – начальник випробувальної лабораторії харчової продукції Ісак Тетяна Павлівна;
  • з питань надання послуг із сертифікації: (0382) 65-63-36, (067) 311-15-71 – заступник генерального директора з підтвердження відповідності Лобанов Андрій Васильович;
  • з питань проведення робіт у галузі метрології: (0382) 65-65-03, (067) 311-64-46 – заступник генерального директора з метрології Рослякова Тетяна Володимирівна;
  • приймання ЗВТ та робота з замовниками – (0382) 65-05-26;
  • приймальня генерального директора: (0382) 65-60-76.

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер