Останні новини

До уваги замовників метрологічних робіт – користувачів засобів вимірювальної техніки

Вівторок, 13 жовтня 2015, 09:15

ДП «Хмельницькстандартметрологія» розпочато погодження Переліків засобів вимірювальної техніки, що перебувають в експлуатації та підлягають повірці в 2016 році.

Забезпечення своєчасного подання переліків на погодження до ДП «Хмельницькстандартметрологія» та правильності і повноти наведеної в них інформації надасть можливість спланувати виконання метрологічних робіт та буде запорукою оперативного і якісного проведення повірки засобів вимірювальної техніки.

Детальніше...

 

Відзначення Дня працівників стандартизації та метрології та Всесвітнього дня стандартів

П'ятниця, 09 жовтня 2015, 13:10

 

Щорічно 10 і 14 жовтня в Україні відзначаються два свята – День працівників стандартизації та метрології та Всесвітній день стандартів.

Віддаючи належне тисячам фахівців, котрі беруть участь у діяльності зі стандартизації і метрології, визнаючи їхній вагомий внесок у розвиток економіки держави, Указом Президента України від 8 жовтня 2002 року встановлено, що 10 жовтня щорічно в Україні відзначається професійне свято – День працівників стандартизації і метрології.

Детальніше...

 

Актуальні зміни в законодавстві та питання щодо безпечності харчової продукції

Вівторок, 29 вересня 2015, 09:49

Dim lights

 

Відбувся семінар

Вівторок, 29 вересня 2015, 09:46

25 вересня 2015 року у приміщенні ДП «Хмельницькстандартметрологія» відбувся семінар для представників підприємств та організацій області на тему: «Актуальні зміни в законодавстві та питання щодо безпечності харчової продукції». Відкрив захід генеральний директор ДП «Хмельницькстандартметрологія» Олександр Зарицький.

Детальніше...

 

ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ МЕТРОЛОГІЇ

Вівторок, 19 травня 2015, 11:28

Щорічно 20 травня світова громадськість відзначає Всесвітній день метрології.

Ця дата була обрана в знак визнання підписання 20 травня 1875 року Метричної конвенції - першої міжурядової угоди про науково-технічне співробітництво, яким закладено фундамент єдиного міжнародного метрологічного простору.

 

Детальніше...

 

Шановні ветерани, дорогі земляки!

П'ятниця, 08 травня 2015, 10:53

Прийміть мої найщиріші вітання з річницею Великої Перемоги!

За перемогу над фашизмом наш народ заплатив неймовірно високу ціну.
Подвиг воїнів-переможців, котрі відстояли Батьківщину, непідвладний часу.
Безмежною є наша вдячність всім, хто виявив нездоланну мужність та незламність духу, наближаючи розгром ворога.
У цей радісний травневий день я бажаю вам міцного здоров’я, благополуччя, ясного неба та віри у славне майбутнє нашої України.
Нехай на нашій благословенній землі завжди панує мир, спокій та добро!
Вічна пам'ять загиблим воїнам! Честь і слава живим героям!

 

 

З повагою,
в. о. генерального директора
ДП «Хмельницькстандартметрологія»
О.Д. Зарицький

 

Хмельниччина переходить на паливо європейської якості

Понеділок, 30 березня 2015, 07:40

Dim lights

 

Відбувся семінар

П'ятниця, 27 березня 2015, 14:23

26 березня 2015 року у приміщенні ДП «Хмельницькстандартметрологія» відбувся семінар для представників підприємств та організацій області на тему: «Вимоги чинного законодавства щодо забезпечення єдності вимірювань при здійсненні зберігання та реалізації нафтопродуктів на підприємствах із зберігання і оптової реалізації нафтопродуктів та при здійсненні роздрібної торгівлі на АЗС і АГНКС».

Відкрив захід перший заступник генерального директора ДП «Хмельницькстандарт-метрологія» Володимир Кипятков. Він роз’яснив присутнім постанову Кабінету Міністрів України про затвердження Технічного регламенту щодо вимог до автомобільних бензинів, дизельного, суднових та котельних палив. Заступник генерального директора з метрології Тетяна Рослякова висвітила основні вимоги чинного законодавства щодо забезпечення єдності вимірювань при здійсненні зберігання та реалізації нафтопродуктів на підприємствах із зберігання і оптової реалізації нафтопродуктів та при здійсненні роздрібної торгівлі на АЗС і АГНКС.

 

Детальніше...

 

Дорогі жінки!

Четвер, 05 березня 2015, 12:55

Сердечно вітаю вас із найпрекраснішим святом весни –
Міжнародним жіночим днем!

Від усієї душі бажаю вам щастя й удачі, міцного здоров’я та здійснення всіх мрій.
Хай у Ваших оселях завжди панують мир, злагода і добробут.
Нехай кожен ваш день буде сонячним і радісним, довкола панують любов і гармонія,
а там, де ви з'являєтеся, розцвітають посмішки та лунають компліменти.

Будьте завжди усміхнені, сповнені надій та оптимізму!

Від імені колективу
ДП «Хмельницькстандартметрологія»
З повагою,
В.о. генерального директора
О.Д. Зарицький

 

До уваги представників підприємств та організацій області! Запрошуємо на семінар!

Четвер, 26 лютого 2015, 14:33

26 березня 2015 року в приміщенні ДП «Хмельницькстандартметрологія» відбудеться семінар на тему: «Вимоги чинного законодавства щодо забезпечення єдності вимірювань при здійсненні зберігання та реалізації нафтопродуктів на підприємствах із зберігання і оптової реалізації нафтопродуктів та при здійсненні роздрібної торгівлі на АЗС і АГНКС».

Детальніше...

 

До уваги замовників робіт та послуг!

ДП «Хмельницькстандарт- метрологія» швидко і якісно надасть комплекс послуг із сертифікації продукції, методичну і практичну допомогу з питань стандартизації, виконає роботи у галузі метрології, пропонує надання послуг із проведення лабораторних випробувань харчової продукції, сільськогосподарської сировини та продукції промислової групи відповідно до галузі акредитації. Найкоротші терміни проведення робіт – це економія Вашого часу та коштів!

Звертайтесь до нас за адресою:

ДП «Хмельницькстандарт метрологія», м. Хмельницький, вул. Свободи, 7,

e-mail: hmcsms@infocom.km.ua

  • з питань проведення лабораторних випробувань харчової продукції, сільськогосподарської сировини та продукції промислової групи: (0382) 65-20-00, (067) 311-64-45 – начальник випробувальної лабораторії харчової продукції Ісак Тетяна Павлівна;
  • з питань надання послуг із сертифікації: (0382) 65-63-36, (067) 311-15-71 – заступник генерального директора з підтвердження відповідності Лобанов Андрій Васильович;
  • з питань проведення робіт у галузі метрології: (0382) 65-65-03, (067) 311-64-46 – заступник генерального директора з метрології Рослякова Тетяна Володимирівна;
  • приймання ЗВТ та робота з замовниками – (0382) 65-05-26;
  • приймальня генерального директора: (0382) 65-60-76.

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер