Останні новини

Працівники підприємства повернулися із зони АТО

П'ятниця, 02 грудня 2016, 10:24

25 листопада 2016 року керівництво та трудовий колектив ДП “Хмельницькстандартметрологія” привітали своїх працівників, які на cході боронили державний суверенітет та територіальну цілісність України.

Близько півтора року інженери з метрології Володимир Кравчук та Богдан Грищук несли військову службу в зоні проведення антитерористичної операції та у рамках шостої хвилі демобілізації повернулися додому до мирного життя і щоденної праці. У цей час у Хмельницькому на них чекали рідні, друзі та колеги. Після небезпечної служби вони отримали законні відпустки.

На урочистих зборах колективу ДП “Хмельницькстандартметрологія” генеральний директор Олександр Зарицький від імені працівників підприємства висловив вдячність героям за витримку, відвагу в зоні АТО і відданість Батьківщині, а також вручив їм квіти та подяки. Він наголосив, що чоловіки проявляли мужність та героїзм задля захисту фундаментальних цінностей України, за що кожен із присутніх безмежно їм вдячний. Профспілковим комітетом був організований святковий концерт за участі студентів Хмельницького музичного училища імені В.І. Заремби.

 

ДО УВАГИ ЗАМОВНИКІВ МЕТРОЛОГІЧНИХ РОБІТ!

Вівторок, 01 листопада 2016, 14:07

31.10.2016 року були втрачені повірочні таврасталеве індивідуальне 6 мм шифр “Ч”, пломбіратор зі сталевою річною плашкою 8 мм шифр “Ч” та сталевою квартальною плашкою 8 мм — що застосовувалися ДП “Хмельницькстандартметрологія” при засвідченні результатів повірки ЗВТ.

Відбитки вищезазначених тавр, датованих після 30.10.2016 року, просимо вважати недійсними.

 

ДЕНЬ ПРАЦІВНИКІВ СТАНДАРТИЗАЦІЇ ТА МЕТРОЛОГІЇ УКРАЇНИ

Понеділок, 17 жовтня 2016, 09:19

10 жовтня 2016 року у ДП «Хмельницькстандартметрологія» відбулися урочистості, присвячені професійному святу – Дню працівників стандартизації та метрології України.

Розпочався захід із відкриття Дошки пошани підприємства. Протоколом засідання постійно діючої робочої комісії ДП “Хмельницькстандартметрологія” від 26.09.2016 року найвищою відзнакою професійної діяльності держпідприємства — занесенням на Дошку пошани — ухвалили відзначити наступних працівників: Голубничого С.О., Гурську Г.А., Ніколаєва Ю.О., Довженко В.М., Шулевського Й.І., Белявську Л.Д., Григу М.О., Халаменду М.П., Довгу Ю.В., Вєлєву Н.В.

Детальніше...

 

привітання

Середа, 05 жовтня 2016, 09:15

Шановні працівники стандартизації та метрології!


Прийміть мої найщиріші вітання з нагоди професійного свята —
Дня працівників стандартизації та метрології і Всесвітнього дня стандартів!

 

Професіоналізм і самовідданість працівників галузі заслуговують глибоку вдячність та високу шану в суспільстві, адже своєю щоденною працею ви робите вагомий внесок у розвиток промисловості Хмельниччини, сприяєте розвитку вітчизняної науки, підвищенню ефективності міжнародної стандартизації.

 

Активно впроваджуючи вимоги стандартів, слугуєте насиченню ринку якісними та безпечними товарами і послугами.
Завдяки цьому помітно вдосконалюється національна система технічного регулювання у форматі міжнародних вимог і стандартів, життя наших громадян стає якіснішим і безпечнішим.

 

Бажаю всім вам добра і злагоди, здоров'я, професійного зростання та творчої наснаги!

 

З повагою,
генеральний директор ДП “Хмельницькстандартметрологія”
Олександр Зарицький


 

 

Методичні рекомендації з питань запобігання та врегулювання конфлікту інтересів.

П'ятниця, 23 вересня 2016, 07:03

Національне агентство з питань запобігання корупції представило Методичні рекомендації з питань запобігання та врегулювання конфлікту інтересів.

1) Методичні рекомендації з питань запобігання та врегулювання конфлікту інтересів у діяльності осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, та прирівняних до них осіб.
Документ можна завантажити за посиланням.

2) Методичні рекомендації щодо передачі в управління підприємств та/або корпоративних прав з метою запобігання конфлікту інтересів.
Документ можна завантажити за посиланням.

 

Семінар

Четвер, 02 червня 2016, 11:28

Dim lights

 

ВІДБУВСЯ СЕМІНАР

Четвер, 26 травня 2016, 07:26

25 травня 2016 року у приміщенні ДП «Хмельницькстандартметрологія» фахівцями відділу підтвердження відповідності систем управління якістю та харчової продукції держпідприємства був проведений семінар на тему: «Розробка та впровадження систем управління безпечністю харчової продукції на основі принципів НАССР в закладах громадського харчування». У семінарі взяли участь представники близько 90 підприємств та організацій закладів громадського харчування Хмельниччини.

Детальніше...

 

Шановні працівники метрологічних служб!

П'ятниця, 20 травня 2016, 09:49

Щиро вітаю Вас із професійним святом

– Всесвітнім Днем метрології!

Метрологія – фундаментальна наука,
яка забезпечує найважливіший метод пізнання точності
та єдності вимірювань
та є основою будь-якого виробництва.
Відзначаючи Всесвітній День метрології, ми можемо пишатися своїми досягненнями,
професіоналізмом та усвідомленим почуттям відповідальності.
У цей день та завжди бажаю Вам миру, міцного здоров’я і щастя,
благополуччя, добра, злагоди, наснаги та оптимізму.
Нехай професійне свято додасть впевненості в завтрашньому
дні та віри в те,
що попереду нові успіхи на благо розвитку вітчизняної метрології!

 

Від імені колективу ДП «Хмельницькстандартметрологія»

з повагою,

генеральний директор О.Д. Зарицький

 

Привітання до Всесвітнього дня метрології

Четвер, 19 травня 2016, 12:40

 

Привітання директора департаменту технічного регулювання Мінекономрозвитку України Леоніда Віткіна до Всесвітнього дня метрології

20 травня метрологи відзначають професійне свято - Всесвітній день метрології.

Гасло професійного свята метрологів у 2016 році - "Вимірювання в динамічному світі".

Точність вимірювання динамічних величин має ключове значення для галузі високих технологій. Динамічні величини також набувають все більшого значення у традиційних галузях промисловості. Тому сьогодні пильна увага міжнародного метрологічного співтовариства направлена на забезпечення надійнх результатів вимірювання цих величин.

Для забезпечення точних та надійних динамічних вимірювань нам усім потрібні динамічні люди в динамічних організаціях.

Щиро вітаю Вас і Ваші колективи з професійним святом.

Бажаю міцного здоров'я, процвітання та добробуту, успіхів в роботі та нових трудових звершень, плідної праці на благо України.

 

Директор департаменту технічного регулювання

Л.М. Віткін 

Всесвітній день метрології 2016 року: «Вимірювання у динамічному світі»

Четвер, 19 травня 2016, 09:48

Щорічно 20 травня світова спільнота святкує Всесвітній день метрології. Ця міжнародна подія свідчить про визнання результатів професійної діяльності фахівців-метрологів усього світу. Всі аспекти життя та діяльності сучасного суспільства: охорона здоров’я, проблеми екології, розвиток та впровадження найновіших науково-містких технологій, обороноздатність, енергетика, торгівля, спорт тощо у визначальній мірі залежать від точності, єдності та достовірності вимірювань.

20 травня 1875 року була підписана перша міжурядова угода в області метрології – Метрична конвенція. Згідно з Конвенцією створена міжнародна наукова установа – Міжнародне бюро мір та ваг (МБМВ), що знаходиться у передмісті Парижу, в Севрі. МБМВ у той час була першою міжнародною науково-дослідною установою, яка існувала за рахунок внесків країн–підписантів Конвенції, та проводила дослідження за спільно створеними програмами. Відповідно до Метричної конвенції введена метрична система мір, а потім Міжнародна система одиниць СІ, на основі якої створена та функціонує міжнародна система вимірювань.

Детальніше...

 

До уваги замовників робіт та послуг!

ДП «Хмельницькстандарт- метрологія» швидко і якісно надасть комплекс послуг із сертифікації продукції, методичну і практичну допомогу з питань стандартизації, виконає роботи у галузі метрології, пропонує надання послуг із проведення лабораторних випробувань харчової продукції, сільськогосподарської сировини та продукції промислової групи відповідно до галузі акредитації. Найкоротші терміни проведення робіт – це економія Вашого часу та коштів!

Звертайтесь до нас за адресою:

ДП «Хмельницькстандарт метрологія», м. Хмельницький, вул. Свободи, 7,

e-mail: hmcsms@infocom.km.ua

  • з питань проведення лабораторних випробувань харчової продукції, сільськогосподарської сировини та продукції промислової групи: (0382) 65-20-00, (067) 311-64-45 – начальник випробувальної лабораторії харчової продукції Ісак Тетяна Павлівна;
  • з питань надання послуг із сертифікації: (0382) 65-63-36, (067) 311-15-71 – заступник генерального директора з підтвердження відповідності Лобанов Андрій Васильович;
  • з питань проведення робіт у галузі метрології: (0382) 65-65-03, (067) 311-64-46 – заступник генерального директора з метрології Рослякова Тетяна Володимирівна;
  • приймання ЗВТ та робота з замовниками – (0382) 65-05-26;
  • приймальня генерального директора: (0382) 65-60-76.

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер