Останні новини

ВІДБУВСЯ СЕМІНАР

Вівторок, 21 березня 2017, 09:39

У вересні 2015 р. Міжнародна організація із стандартизації (ISO) прийняла нову версію міжнародного стандарту ISO 9001. У даний час триває процес переходу сертифікації систем управління якістю організації на нову версію стандарту.

У зв'язку з цим 14-15 березня 2017 року у приміщенні ДП «Хмельницькстандартметрологія» відбувся семінар на тему: «Перехід на нову версію стандарту ISO 9001:2015, що вимагається від підприємства».

 

 

Детальніше...

 

Шановні, дорогі жінки!

Вівторок, 07 березня 2017, 09:56

Сердечно вітаю Вас із прекрасним весняним святом — 8 Березня!

Цей чудовий день символізує оновлення і красу,
адже все найдорожче у світі пов'язане з жінкою!
Саме вона, як весна, несе життя, ніжність і любов!
Нехай у цей чарівний день і завжди
у Ваших оселях панують мир і злагода, достаток та взаєморозуміння.
Бажаю людської шани, щасливої долі та добра!
Міцного здоров'я Вам, чарівності, безмірного щастя і вірної любові!

З повагою, генеральний директор
ДП “Хмельницькстандартметрологія”
О.Д. Зарицький

 

 Увага! Змінено банківські реквізити!

Четвер, 16 лютого 2017, 10:25

29000, м. Хмельницький
вул. Свободи, 7
ДП «ХМЕЛЬНИЦЬКСТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ»
ЄДРПОУ 02568354
р/р 26001000006840 у ВАТ "Укрексімбанк"
МФО 322313
ІПН 025683522256

 

Шановні подоляни!

Вівторок, 03 січня 2017, 08:35

Щиросердно вітаю вас із Новим роком та світлим Різдвом Христовим!


Рік, що минає, був сповнений напруженої праці, звершень, пошуку правильних рішень та результатів.  Бажаю Вам свіжих сил для нових досягнень, творчих успіхів у професійній діяльності, родинної злагоди, вірних друзів та надійних партнерів !

 

Нехай Різдвяні свята будуть радісними, а Новий рік – багатим на успіхи. Здоров’я, натхнення та Божого благословення вам і вашим рідним!

 

Від імені колективу ДП “Хмельницькстандартметрологія”

з повагою,

генеральний директор О.Д. Зарицький


 

Працівники підприємства повернулися із зони АТО

П'ятниця, 02 грудня 2016, 10:24

25 листопада 2016 року керівництво та трудовий колектив ДП “Хмельницькстандартметрологія” привітали своїх працівників, які на cході боронили державний суверенітет та територіальну цілісність України.

Близько півтора року інженери з метрології Володимир Кравчук та Богдан Грищук несли військову службу в зоні проведення антитерористичної операції та у рамках шостої хвилі демобілізації повернулися додому до мирного життя і щоденної праці. У цей час у Хмельницькому на них чекали рідні, друзі та колеги. Після небезпечної служби вони отримали законні відпустки.

На урочистих зборах колективу ДП “Хмельницькстандартметрологія” генеральний директор Олександр Зарицький від імені працівників підприємства висловив вдячність героям за витримку, відвагу в зоні АТО і відданість Батьківщині, а також вручив їм квіти та подяки. Він наголосив, що чоловіки проявляли мужність та героїзм задля захисту фундаментальних цінностей України, за що кожен із присутніх безмежно їм вдячний. Профспілковим комітетом був організований святковий концерт за участі студентів Хмельницького музичного училища імені В.І. Заремби.

 

ДО УВАГИ ЗАМОВНИКІВ МЕТРОЛОГІЧНИХ РОБІТ!

Вівторок, 01 листопада 2016, 14:07

31.10.2016 року були втрачені повірочні таврасталеве індивідуальне 6 мм шифр “Ч”, пломбіратор зі сталевою річною плашкою 8 мм шифр “Ч” та сталевою квартальною плашкою 8 мм — що застосовувалися ДП “Хмельницькстандартметрологія” при засвідченні результатів повірки ЗВТ.

Відбитки вищезазначених тавр, датованих після 30.10.2016 року, просимо вважати недійсними.

 

ДЕНЬ ПРАЦІВНИКІВ СТАНДАРТИЗАЦІЇ ТА МЕТРОЛОГІЇ УКРАЇНИ

Понеділок, 17 жовтня 2016, 09:19

10 жовтня 2016 року у ДП «Хмельницькстандартметрологія» відбулися урочистості, присвячені професійному святу – Дню працівників стандартизації та метрології України.

Розпочався захід із відкриття Дошки пошани підприємства. Протоколом засідання постійно діючої робочої комісії ДП “Хмельницькстандартметрологія” від 26.09.2016 року найвищою відзнакою професійної діяльності держпідприємства — занесенням на Дошку пошани — ухвалили відзначити наступних працівників: Голубничого С.О., Гурську Г.А., Ніколаєва Ю.О., Довженко В.М., Шулевського Й.І., Белявську Л.Д., Григу М.О., Халаменду М.П., Довгу Ю.В., Вєлєву Н.В.

Детальніше...

 

привітання

Середа, 05 жовтня 2016, 09:15

Шановні працівники стандартизації та метрології!


Прийміть мої найщиріші вітання з нагоди професійного свята —
Дня працівників стандартизації та метрології і Всесвітнього дня стандартів!

 

Професіоналізм і самовідданість працівників галузі заслуговують глибоку вдячність та високу шану в суспільстві, адже своєю щоденною працею ви робите вагомий внесок у розвиток промисловості Хмельниччини, сприяєте розвитку вітчизняної науки, підвищенню ефективності міжнародної стандартизації.

 

Активно впроваджуючи вимоги стандартів, слугуєте насиченню ринку якісними та безпечними товарами і послугами.
Завдяки цьому помітно вдосконалюється національна система технічного регулювання у форматі міжнародних вимог і стандартів, життя наших громадян стає якіснішим і безпечнішим.

 

Бажаю всім вам добра і злагоди, здоров'я, професійного зростання та творчої наснаги!

 

З повагою,
генеральний директор ДП “Хмельницькстандартметрологія”
Олександр Зарицький


 

 

Методичні рекомендації з питань запобігання та врегулювання конфлікту інтересів.

П'ятниця, 23 вересня 2016, 07:03

Національне агентство з питань запобігання корупції представило Методичні рекомендації з питань запобігання та врегулювання конфлікту інтересів.

1) Методичні рекомендації з питань запобігання та врегулювання конфлікту інтересів у діяльності осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, та прирівняних до них осіб.
Документ можна завантажити за посиланням.

2) Методичні рекомендації щодо передачі в управління підприємств та/або корпоративних прав з метою запобігання конфлікту інтересів.
Документ можна завантажити за посиланням.

 

Семінар

Четвер, 02 червня 2016, 11:28

Dim lights

 

До уваги замовників робіт та послуг!

ДП «Хмельницькстандарт- метрологія» швидко і якісно надасть комплекс послуг із сертифікації продукції, методичну і практичну допомогу з питань стандартизації, виконає роботи у галузі метрології, пропонує надання послуг із проведення лабораторних випробувань харчової продукції, сільськогосподарської сировини та продукції промислової групи відповідно до галузі акредитації. Найкоротші терміни проведення робіт – це економія Вашого часу та коштів!

Звертайтесь до нас за адресою:

ДП «Хмельницькстандарт метрологія», м. Хмельницький, вул. Свободи, 7,

e-mail: hmcsms@infocom.km.ua

  • з питань проведення лабораторних випробувань харчової продукції, сільськогосподарської сировини та продукції промислової групи: (0382) 65-20-00, (067) 311-64-45 – начальник випробувальної лабораторії харчової продукції Ісак Тетяна Павлівна;
  • з питань надання послуг із сертифікації: (0382) 65-63-36, (067) 311-15-71 – заступник генерального директора з підтвердження відповідності Лобанов Андрій Васильович;
  • з питань проведення робіт у галузі метрології: (0382) 65-65-03, (067) 311-64-46 – заступник генерального директора з метрології Рослякова Тетяна Володимирівна;
  • приймання ЗВТ та робота з замовниками – (0382) 65-05-26;
  • приймальня генерального директора: (0382) 65-60-76.

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер