Останні новини

Шановні подоляни!

П'ятниця, 06 квітня 2018, 07:16

З відчуттям глибокої радості від щирого серця вітаю вас із Воскресінням Христовим!

Бажаю миру і любові, здійснення благих надій та починань.
Нехай у ваших оселях панують здоров’я та добробут, життя буде сповнене світлом і радістю, серце пламеніє любов’ю, а помисли залишаються щирими та добрими!

Нехай Господь буде милостивий до всіх нас!

Зі святом Великодня! Христос воскрес!

З повагою –
в. о. генерального директора
ДП “Хмельницькстандартметрологія”
О. Д. Зарицький

 

Дорогі жінки!

Вівторок, 06 березня 2018, 13:43

Сердечно вітаю вас із чудовим святом краси на жіночності

— 8 Березня!

Від усього серця бажаю завжди бути щасливими, усміхненими, закоханими та чарівними!

Нехай цей прекрасний весняний день принесе вам ще більше краси, молодості, здоров’я, чудового настрою та душевної гармонії! Любові та злагоди вашим родинам!

З повагою,

генеральний директор ДП «Хмельницькстандартметрологія»

О. Д. Зарицький

 

 

СЕМІНАР-НАВЧАННЯ

Вівторок, 27 лютого 2018, 09:13

6 лютого 2018 року в актовому залі Дунаєвецької РДА за ініціативою Дунаєвецького районного управління ГУ Держпродспоживслужби в Хмельницькій області та за участю спеціалістів ДП «Хмельницькстандартметрологія» був проведений семінар на тему: «Впровадження системи НАССР, дотримання вимог законодавства у сфері безпечності та окремих показників якості харчових продуктів».

 

 

На семінар-навчання були запрошені заступники голів ОТГ, керівники відділів освіти району, директори санаторіїв, власники закладів громадського харчування, м’ясопереробних підприємств, хлібопекарської галузі та підприємств із виробництва рослинної олії в Дунаєвецькому районі.

На засіданні обговорювались питання щодо ролі Держпродспоживслужби у дотриманні чинних вимог в системі аналізу небезпечних факторів та контролю в критичних точках, порядку отримання операторами ринку експлуатаційних дозволів, реєстрація потужностей, які проводять діяльність з виробництва, зберігання та обігу харчових продуктів та відповідальність операторів ринку за порушення вимог ст. 23, ст. 25 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів».

 

Детальніше...

 

ВПРОВАДЖЕННЯ СИСТЕМИ НАССР НА ПІДПРИЄМСТВАХ ГРОМАДСЬКОГО ХАРЧУВАННЯ

Вівторок, 27 лютого 2018, 09:08

24.01.2018 р. за ініціативою Кам'янець-Подільської міської ради відбувся семінар-навчання на тему: «Впровадження системи НАССР на підприємствах громадського харчування» в якому взяли участь оператори ринку харчових продуктів м. Кам'янець-Подільського та району (переробної промисловості, об’єктів громадського харчування, представників дошкільних та шкільних навчальних закладів, оздоровчих та лікувальних установ).

 

 

Окрім підприємців та представників готельно-ресторанного бізнесу міста участь у нараді взяли перший заступник Кам'янець-Подільського міського голови Григорій Горшунов та секретар міської ради Дмитро Васильянов.

Семінар пройшов у формі діалогу операторів ринку і спеціалістів ГУ Держпродспоживслужби та ДП «Хмельницькстандартметрологія».

Детальніше...

 

Шановні подоляни!

П'ятниця, 29 грудня 2017, 08:55

Прийміть сердечні вітання

з Новим роком і Різдвом Христовим!


Нехай прекрасні зимові свята принесуть мир, спокій,
злагоду та впевненість у майбутньому.
В прийдешньому році бажаю вам святкового настрою,
міцного здоров’я та здійснення найзаповітніших мрій.
Нехай ваші серця будуть зігріті любов’ю і теплом,
домівки повняться добром, радістю та Божим благословінням.

 

З повагою – в.о. генерального директора
ДП «Хмельницькстандартметрологія»

О.Д. Зарицький

 

День пам’яті жертв Голодоморів

Четвер, 30 листопада 2017, 09:25

У четверту суботу листопада в Україні щорічно відзначається скорботна пам’ятна дата —День пам’яті жертв Голодоморів. Ця дата присвячена подіям 1932-33 років, коли в результаті радянської політики хлібозаготівель і колективізації від голоду в Україні померли мільйони жителів.

Щодо кількості загиблого населення на території нашої країни за часів голоду досі ведуться дискусії. За даними Інституту історії України на 2015 рік число жертв склало 3,9 мільйони чоловік. За іншими даними жертвами Голодомору 1932-33 років стали до 7 мільйонів чоловік.

Детальніше...

 

Рішення засідання науково-технічної ради

Вівторок, 24 жовтня 2017, 09:30

Рішення засідання науково-технічної ради у сфері технічного регулювання при Мінекономрозвитку України

стор.1

стор.2

 

ДЕНЬ ПРАЦІВНИКІВ СТАНДАРТИЗАЦІЇ І МЕТРОЛОГІЇ ТА ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ СТАНДАРТІВ

Середа, 11 жовтня 2017, 11:03

Щорічно 10 і 14 жовтня в Україні відзначаються два свята – День працівників стандартизації та метрології та Всесвітній день стандартів.

.

 

У 2017 році обрано девіз: «Стандарти роблять міста розумнішими». Девіз акцентує увагу на низці важливих питань сучасного міста: екологічно чиста енергія, почуття безпеки, забезпечення гідної якості життя своїх громадян. Кожне місто має свої виклики і вимагає диференційованого підходу до вирішення проблем. Проте існує спільний знаменник, що значно спрощує вирішення багатьох завдань. Базовим у цьому аспекті є міжнародні стандарти. Саме вони є тим інструментом для розробки найефективніших рішень до конкретних умов міста. Стандарти — це більший вибір продукції і послуг, підвищення конкуренції та розвиток інновацій. Водночас стандарти — це запорука розвитку майбутніх Smart City.

Детальніше...

 

Дорогі подоляни!

П'ятниця, 14 квітня 2017, 07:26

Прийміть найщиріші привітання з нагоди найбільшого християнського свята —
Воскресіння Господнього!
Великдень символізує перемогу життя над смертю, світла над темрявою.
Нехай у цей світлий день любов та радість наповнюють Ваші домівки,
а мир та Божа Благодать панують у серцях.

Від усього серця бажаю Вам добробуту, піднесеного настрою,
злагоди та душевної величі!
Нехай Господь дарує Вам та Вашим близьким щастя, здоров'я
та непохитну віру у краще майбутнє!

ХРИСТОС ВОСКРЕС!

Від імені колективу ДП “Хмельницькстандартметрологія”
з повагою — генеральний директор
Зарицький О.Д.


 

ДП “Хмельницькстандартметрологія” — “За чисте довкілля”!

Понеділок, 10 квітня 2017, 08:39

З метою участі у щорічній всеукраїнській акції “За чисте довкілля” 8 квітня 2017 року працівниками ДП “Хмельницькстандартметрологія” були проведені заходи з благоустрою і прибирання території підприємства.

Детальніше...

 

До уваги замовників робіт та послуг!

ДП «Хмельницькстандарт- метрологія» швидко і якісно надасть комплекс послуг із сертифікації продукції, методичну і практичну допомогу з питань стандартизації, виконає роботи у галузі метрології, пропонує надання послуг із проведення лабораторних випробувань харчової продукції, сільськогосподарської сировини та продукції промислової групи відповідно до галузі акредитації. Найкоротші терміни проведення робіт – це економія Вашого часу та коштів!

Звертайтесь до нас за адресою:

ДП «Хмельницькстандарт метрологія», м. Хмельницький, вул. Свободи, 7,

e-mail: hmcsms@infocom.km.ua

  • з питань проведення лабораторних випробувань харчової продукції, сільськогосподарської сировини та продукції промислової групи: (0382) 65-20-00, (067) 311-64-45 – начальник випробувальної лабораторії харчової продукції Ісак Тетяна Павлівна;
  • з питань надання послуг із сертифікації: (0382) 65-63-36, (067) 311-15-71 – заступник генерального директора з підтвердження відповідності Лобанов Андрій Васильович;
  • з питань проведення робіт у галузі метрології: (0382) 65-65-03, (067) 311-64-46 – заступник генерального директора з метрології Рослякова Тетяна Володимирівна;
  • приймання ЗВТ та робота з замовниками – (0382) 65-05-26;
  • приймальня генерального директора: (0382) 65-60-76.

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер