Останні новини

До уваги власників закладів розміщення!

Вівторок, 04 грудня 2018, 13:07

Урядом прийнято постанову від 26.07.2018 № 607, якою внесено зміни до Порядку встановлення категорій готелям та іншим об’єктам, що призначаються для надання послуг з тимчасового розміщення (проживання), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29.07.2009 № 803, та встановлено, що сертифікація та оцінювання готелю здійснюється органами з сертифікації, акредитованими для виконання робіт із сертифікації послуг з тимчасового розміщення (проживання) в установленому законом порядку

Відповідно до вимог Порядку доведення до споживачів інформації про вид об’єкта туристичної інфраструктури та його категорію, затвердженого постановою КМ України від 03.07.2013 № 470, власник об’єкта (готелю), якому встановлено категорію, зобов’язаний розмістити на фасаді будівлі знак категорії об’єкта із зазначенням свідоцтва про встановлення категорії, його серію та номер.

Згідно чинного законодавства, а саме: статті 19 Закону України від 15.09.1995 № 324/95-ВР «Про туризм», з метою підвищення рівня туристичного обслуговування об’єктам туристичної інфраструктури (готелям, іншим об’єктам, призначеним для надання послуг з розміщення, закладам харчування, курортним закладам тощо) присвоюються категорії якості та рівня обслуговування.

Забороняється надавати послуги з розміщення без наявності свідоцтва про встановлення відповідної категорії.

Категорії готелям та іншим об’єктам, які надають послуги з тимчасового розміщення (проживання) (далі-готель), встановлюються за результатами оцінювання відповідності готелю вимогам певної категорії та сертифікації послуг з тимчасового розміщення (проживання) стосовно безпеки для життя і здоров’я людей, захисту їх майна та охорони довкілля.

Повідомляємо, що наше підприємство, ДП «Хмельницькстандартметрологія», є акредитоване Національним агентством з акредитації України – атестат про акредитацію №1О222 від 05.05.2014 року на проведення робіт з оцінки відповідності продукції (робіт, послуг - в тому числ: послуги разміщення, послуги харчування).

Розгляд заяв та організацію проведення робіт зі встановлення відповідної категорії готелю на території Хмельницької області здійснює ДП “Хмельницькстандарт-метрологія”, яке розташоване за адресою: 29000, м. Хмельницький, вул. Свободи,7. Контакти: тел./факс (0382) 65-81-47, моб. тел. 067-311-64-39, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду Начальник відділу підтвердження відповідності продукції в галузях народного господарства - Михайлова Наталія Генадіївна

 

 

УВАГА, АКЦІЯ!

П'ятниця, 09 листопада 2018, 12:58

ДП «Хмельницькстандартметрологія» в період з 09 листопада 2018р. по 16 листопада 2018р. проводить одноразову акцію щодо реалізації послуг:


- «Повірка колонки паливороздавальної (на один вимірювач об’єму) для рідкого палива» на обладнанні замовника;
- «Повірка колонки паливороздавальної (на один вимірювач об’єму) для скрапленого газу» на обладнанні ДП «Хмельницькстандартметрологія. На період дії акції вартість послуг:
- «Повірка колонки паливороздавальної (на один вимірювач об’єму) для рідкого палива» на обладнанні замовника становить 320,65 грн. з ПДВ;
- «Повірка колонки паливороздавальної (на один вимірювач об’єму) для скрапленого газу» на обладнанні ДП «Хмельницькстандартметрологія становить 770,54 грн. з ПДВ.

 

Детальніше...

 

Привітання з Днем працівників стандартизації та метрології України і Всесвітнім днем стандартів!

Вівторок, 09 жовтня 2018, 12:54

Від щирого серця вітаю всіх працівників сфери стандартизації, метрології, сертифікації із нашим професійним святом —
Днем працівників стандартизації та метрології, а також Всесвітнім днем стандартів!

Наша праця відіграє важливу роль в усіх сферах життєдіяльності, забезпечує контроль за додержанням стандартів, норм та правил, відповідністю продукції та послуг їхньому функціональному призначенню.

У цей святковий день хочу побажати всім успіхів у розвитку важливої сфери життєдіяльності держави, успішної реалізації поставлених завдань в ім’я України.

Нехай кожен день трудової діяльності залишає тільки гідні враження, дозволяє вірити у закладений потенціал і активно розвиватися.


Від імені колективу ДП «Хмельницькстандартметрологія»

З повагою – генеральний директор О.Д. Зарицький

 

 

 

ПОВІРКА ЛІЧИЛЬНИКІВ ВОДИ НА МІСЦІ ЕКСПЛУАТАЦІЇ

Понеділок, 08 жовтня 2018, 09:42

Відповідно до ст. 17 ЗУ «Про метрологію та метрологічну діяльність», «Законодавчо регульовані засоби вимірювальної техніки, що перебувають в експлуатації, підлягають періодичній повірці та повірці після ремонту.» Підприємства, організації та фізичні особи зобов'язані своєчасно, з урахуванням установлених міжповірочних інтервалів, подавати засоби вимірювальної техніки на повірку. Згідно з Наказом Мінекономрозвитку України № 1747 від 13.10.2016 міжповірочний інтервал лічильників води становить 4 роки. Лічильники води, які не пройшли повірку, заборонені до використання.

Для проведення повірки лічильник необхідно демонтувати, доставити до місця повірки, а на період його перевірки водопостачальне підприємство зобов’язане забезпечити споживачеві функціонування його внутрішньоквартирної системи водопостачання та водовідведення. Процедура демонтажу та повторного монтажу лічильника при повірці за допомогою стаціонарних проливних установок часто пов’язана із технічними та організаційними труднощами, особливо це стосується побутових лічильників, які встановлені для обліку води в квартирах і помешканнях населення. Витрати на ці додаткові роботи часто нівелюють переваги стаціонарних проливних установок. У таких випадках доцільним є застосування переносних установок для повірки лічильників, які дозволяють, із певними обмеженнями і застереженнями, провести повірку лічильників на місці експлуатації.

Детальніше...

 

Випробувальна лабораторія харчової продукції запрошує до співпраці

Понеділок, 08 жовтня 2018, 07:23

Випробувальна лабораторія харчової продукції ДП «Хмельницькстандартметрологія», що акредитована Національним агентством з акредитації України на відповідність вимог ДСТУ ISO/IEC 17025:2006, надає послуги із проведення лабораторних випробувань харчової продукції, сільськогосподарської сировини та продукції промислової групи відповідно до затвердженої Сфери акредитації, а саме:

 • визначення показників якості води, харчових продуктів, зернових та зернобобових, насіння олійних культур, комбікормів, мийних та косметичних засобів;
 • визначення показників безпеки – нітритів, нітратів, гістаміну, мікробіологічних показників. Токсичних елементів, пестицидів, мікотоксинів, гормональних препаратів, нітрозамінів, бенз(а)пірену, антибіотиків, підсолоджувачів, консервантів, радіонуклідів, ГМО у харчовій, сільськогосподарській продукції методом полімеразно-ланцюгової реакції (ПЛР) в реальному часі, будівельних матеріалах та мінеральній сировині);
 • проводить поточний мікробіологічний контроль закладів громадського харчування.

Ми гарантуємо Вам достовірні результати випробувань у максимально короткі терміни, індивідуальний підхід до кожного замовника за помірну ціну!

 

УВАГА, АКЦІЯ!

Вівторок, 26 червня 2018, 08:13

ДП «Хмельницькстандартметрологія» в період з 25 червня 2018р. по 01 липня 2018р. проводить одноразову акцію щодо реалізації послуги: «Повірка колонки паливороздавальної (на один вимірювач об’єму) для рідкого палива».

На період дії акції вартість послуги: «Повірка колонки паливороздавальної (на один вимірювач об’єму) для рідкого палива» на обладнані ДП ,,Хмельницькстандартметрологія” становить 245,15 грн. з ПДВ.

Взяти участь в акції мають право усі юридичні особи та фізичні особи - підприємці, які звернуться у вищезазначений період щодо укладання договору по наданню послуги «Повірка колонки паливороздавальної (на один вимірювач об’єму) для рідкого палива».

Суб’єкти господарювання, які на момент проведення акції вже уклали договір по наданню послуги «Повірка колонки паливороздавальної (на один вимірювач об’єму) для рідкого палива», мають право на зміну ціни шляхом укладання додаткової угоди.

Ціни зазначені у договорах (додаткових угодах), які укладені в акційний період, будуть діяти до 31.12.2018.

Для укладання договору, або додаткової угоди до договору необхідно надати заявку із реквізитами до ДП «Хмельницькстандартметрологія» у любий зручний спосіб:

 

 • за адресою: вул. Свободи, 7, м. Хмельницький, 29000;
 • Е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ;
 • тел./факс: (0382) 76-49-57.

 

 

Відбувся семінар

Четвер, 31 травня 2018, 07:15

Відповідно до Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів», оператори ринку, що займаються виробництвом та/або обігом харчових продуктів або інших об'єктів санітарних заходів (в тому числі заклади громадського харчування), повинні застосовувати постійно діючі процедури, засновані на принципах НАССР, що дозволять контролювати усі небезпечні чинники, які можуть бути у харчовому продукті та продовольчій сировині. Передбачений період відтермінування вимог Закону закінчився, впровадження системи НАССР є обов’язковим з 2017 року.

 

 

Детальніше...

 

ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ МЕТРОЛОГІЇ

Четвер, 17 травня 2018, 09:13

Міжнародне бюро мір та ваг наголосило тему Всесвітнього дня метрології 2018 року – «Сталий розвиток Міжнародної системи одиниць».

Щорічно 20 травня світова громадськість відзначає Всесвітній день метрології, який приурочений підписанню Метричної конвенції у 1875 році. Ця угода служить основою для забезпечення цілісності світової системи вимірювань, яка, в свою чергу, лежить в основі наукового відкриття, інновацій, промислового виробництва та міжнародної торгівлі, а також сприяє покращенню якості життя людини та захисту навколишнього середовища.

Ця міжнародна подія являється визнанням результатів професійної діяльності фахівців-метрологів усього світу.

 

Детальніше...

 

ВШАНУВАННЯ ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ ДРУГОЇ СВІТОВОЇ ВІЙНИ

Середа, 09 травня 2018, 00:00

День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні — державне свято в Україні, яке офіційно відзначають 9 травня, розпочинаючи з 2016 року. Прийшло на заміну радянському святу «День Перемоги», яке відзначали в СРСР, а потім в Україні до 2015 року включно.

На виконання розпорядження голови Хмельницької облдержадміністрації 8 та 9 травня 2018 року на території Військового кладовища, біля Вічного вогню та Меморіалу слави відбулися меморіальні заходи, на яких представники влади та громадськості, зокрема працівники ДП «Хмельницькстандартметрологія», вшанували пам'ять воїнів, які стали на захист нашої землі у далеких 1941-45 роках, шаною та скорботою згадали людей, котрі боролися проти нацизму і ціною власного життя виборювали краще майбутнє для своєї країни.

Хвилиною мовчання учасники заходів вшанували пам’ять жертв Другої світової війни та поклали квіти до обелісків Слави.

 

Детальніше...

 

АУДИТ ФІНЗВІТНОСТІ ДЕРЖПІДПРИЄМСТВА

П'ятниця, 04 травня 2018, 08:13

У березні 2018 року аудиторською фірмою «Аудит-Поділля» був проведений аудит фінансової звітності державного підприємства «Хмельницький науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації».

Детальніше...

 

До уваги замовників робіт та послуг!

ДП «Хмельницькстандарт- метрологія» швидко і якісно надасть комплекс послуг із сертифікації продукції, методичну і практичну допомогу з питань стандартизації, виконає роботи у галузі метрології, пропонує надання послуг із проведення лабораторних випробувань харчової продукції, сільськогосподарської сировини та продукції промислової групи відповідно до галузі акредитації. Найкоротші терміни проведення робіт – це економія Вашого часу та коштів!

Звертайтесь до нас за адресою:

ДП «Хмельницькстандарт метрологія», м. Хмельницький, вул. Свободи, 7,

e-mail: hmcsms@infocom.km.ua

 • з питань проведення лабораторних випробувань харчової продукції, сільськогосподарської сировини та продукції промислової групи: (0382) 65-20-00, (067) 311-64-45 – начальник випробувальної лабораторії харчової продукції Ісак Тетяна Павлівна;
 • з питань надання послуг із сертифікації: (0382) 65-63-36, (067) 311-15-71 – заступник генерального директора з підтвердження відповідності Лобанов Андрій Васильович;
 • з питань проведення робіт у галузі метрології: (0382) 65-65-03, (067) 311-64-46 – заступник генерального директора з метрології Рослякова Тетяна Володимирівна;
 • приймання ЗВТ та робота з замовниками – (0382) 65-05-26;
 • приймальня генерального директора: (0382) 65-60-76.

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер