Останні новини

Підсумки проведення IV Конкурсу на здобуття Премії СНД за досягнення у сфері якості продукції та послуг у 2012-2013 рр.

Понеділок, 01 квітня 2013, 08:10

27 грудня 2012 року у м. Києві під головуванням Заступника міністра економічного розвитку і торгівлі України – керівника апарату В.П. Павленка відбулося засідання Національної конкурсної комісії, на якому були підведені підсумки проведення національного етапу IV Конкурсу на здобуття Премії СНД за досягнення у сфері якості продукції та послуг.

 

Детальніше...

 

До уваги виробників продукції!

П'ятниця, 22 березня 2013, 10:00

Станом на березень 2013 року держави-члени Митного союзу прийняли 31 технічний регламент, у тому числі, у сферах залізничного транспорту та інфраструктури, безпеки харчових продуктів, продукції для дітей та підлітків, іграшок, парфумерно-косметичної продукції, колісних транспортних засобів та тракторів. Перелік та тексти технічних регламентів розміщені на сайті Митного союзу – www.tsouz.ru (розділ «База данных», підрозділ «Разработка технических регламентов»).

Детальніше...

 

ВІДБУВСЯ СЕМІНАР

Понеділок, 11 березня 2013, 14:16

5 березня 2013 року в актовій залі Хмельницької міської лікарні було проведено семінар-нараду для осіб, відповідальних за метрологічне забезпечення у медичних закладах Хмельницької області. Організаторами семінару виступили ДП «Хмельницькстандартметрологія» спільно з Департаментом охорони здоров’я Хмельницької ОДА. Начальники метрологічних підрозділів ДП «Хмельницькстандартметрологія» Ніколаєв Ю.О. та Голубничий С.О. роз’яснили слухачам основні недоліки в роботі медичних установ щодо забезпечення єдності вимірювань при здійсненні діагностичних та лікувально-профілактичних процедур, розглянули актуальні питання підготовки закладів охорони здоров’я до атестації клініко-діагностичних лабораторій у 2013 році, а також характерні невідповідності у даному напрямку. На семінар-нараді були висвітлені результати роботи закладів охорони здоров’я Хмельницької області у сфері метрологічного забезпечення за 2012 рік та основні вимоги чинного законодавства щодо організації та проведення метрологічної діяльності у напрямку охорони здоров’я.

При підведенні підсумків семінар-наради слухачам було наголошено на необхідності забезпечення виконання у 2013 році погоджених у встановленому порядку «Переліків ЗВТ, що перебувають в експлуатації» у всіх закладах охорони здоров’я Хмельницької області.

 

Дорогі жінки!

Четвер, 07 березня 2013, 08:27

Прийміть найщиріші вітання зі святом весни, ніжності і кохання – 8 Березня!

Нехай це свято принесе Вам радість, любов і тепло близьких, увагу і турботу оточуючих!

Кожен день, за будь-якої погоди нехай весна живе у Вашому серці, а ті, хто знаходиться поруч із Вами, дарують свої посмішки і лише гарний настрій!

У цей святковий день від щирої душі бажаю Вам міцного здоров’я, невичерпної творчої енергії,добра й упевненості у своїх силах, розуміння, душевного комфорту, родинного добробуту та щирості почуттів!

 

Від імені колективу ДП «Хмельницькстандартметрологія» З повагою, генеральний директор В.М. Рущак


 

Діяльність ДП «Хмельницькстандартметрологія» у 2008 – 2012 роках

Понеділок, 25 лютого 2013, 11:35

Порівняльний аналіз основних фінансово-економічних показників діяльності ДП “Хмельницькстандартметрологія”

Завантажити>>>

 

Результати діяльності ДП «Хмельницькстандартметрологія» у сфері підтвердження відповідності та розробки і сертифікації систем управління якістю за 2012 рік

Понеділок, 14 січня 2013, 14:16

І. У 2012 році відділами з підтвердження відповідності Органу сертифікації продукції, послуг та систем управління ДП «Хмельницькстандартметрологія» було видано:

1) Сертифікатів відповідності в кількості – 285 шт., у т. ч.:
на промислову продукцію – 142;
на харчову продукцію – 55;
на послуги – 28;
обов’язкова сертифікація – 123;
добровільна сертифікація – 162.
2) На партію продукції вітчизняного виробництва – 12;
імпортного виробництва – 87.

Детальніше...

 

Державна політика у сфері управління якістю

Понеділок, 05 березня 2012, 08:06

Розпорядженням голови Хмельницької ОДА Ядухи В.С. № 3/2014-р від 15.01.2014 затверджено «План заходів щодо впровадження, сертифікації та функціонування систем управління на підприємствах Хмельницької області» (далі - Заходи).

Відповідальним виконавцем по наданню допомоги підприємствам області щодо розроблення, впровадження та сертифікації систем управління якістю та систем управління безпечністю харчових продуктів на основі принципів НАССР визначено ДП «Хмельницькстандартметрологія», як офіційно призначений та уповноважений орган з сертифікації систем управління.

Відповідальні виконавці ДП «Хмельницькстандартметрологія»:

начальник відділу підтвердження відповідності систем управління та харчової продукції – Вербовий Володимир Петрович, тел. (0382) 76-58-36;

провідний фахівець відділу – Задорожна Ольга Леонідівна, тел. (0382) 65-63-36).

 

 

Державна політика у сфері управління якістю продукції (товарів, робіт, послуг) спрямована на підтримку зусиль підприємств та організацій у задоволенні потреб споживачів шляхом поліпшення якості та конкурентоспроможності продукції, розвитку і впровадження методів управління якістю.

Державна політика у сфері управління якістю повинна ґрунтуватися на оптимальному поєднанні інтересів держави і товаровиробників щодо випуску якісної та конкурентоспроможної продукції.

Завдання державної політики у сфері управління якістю полягають у створенні необхідних правових, економічних, організаційних умов для :

 • виробництва якісної продукції, конкурентоспроможної на внутрішньому та зовнішньому ринку;
 • задоволення попиту на безпечну та якісну продукцію;
 • збереження та відновлення безпеки довкілля;
 • збільшення доходів бюджету за рахунок інтенсифікації розвитку економіки;
 • зростання зайнятості та підвищення життєвого рівня громадян;
 • піднесення авторитету країни у світовому співтоваристві, забезпечення стабільного розвитку її економіки та посилення обороноздатності.
 

Результати роботи відділу технічних наглядів та систем управління якістю

Середа, 28 грудня 2011, 14:28

Основним напрямком роботи відділу є надання практичної і методичної допомоги підприємствам і організаціям з питань розробки системи управління, а саме: системи управління якістю на основі міжнародних стандартів ISO серії 9000 та системи управління безпечністю харчових продуктів на основі стандартів ISO серії 22000.

Детальніше...

 

До уваги замовників робіт та послуг!

ДП «Хмельницькстандарт- метрологія» швидко і якісно надасть комплекс послуг із сертифікації продукції, методичну і практичну допомогу з питань стандартизації, виконає роботи у галузі метрології, пропонує надання послуг із проведення лабораторних випробувань харчової продукції, сільськогосподарської сировини та продукції промислової групи відповідно до галузі акредитації. Найкоротші терміни проведення робіт – це економія Вашого часу та коштів!

Звертайтесь до нас за адресою:

ДП «Хмельницькстандарт метрологія», м. Хмельницький, вул. Свободи, 7,

e-mail: hmcsms@infocom.km.ua

 • з питань проведення лабораторних випробувань харчової продукції, сільськогосподарської сировини та продукції промислової групи: (0382) 65-20-00, (067) 311-64-45 – начальник випробувальної лабораторії харчової продукції Ісак Тетяна Павлівна;
 • з питань надання послуг із сертифікації: (0382) 65-63-36, (067) 311-15-71 – заступник генерального директора з підтвердження відповідності Лобанов Андрій Васильович;
 • з питань проведення робіт у галузі метрології: (0382) 65-65-03, (067) 311-64-46 – заступник генерального директора з метрології Рослякова Тетяна Володимирівна;
 • приймання ЗВТ та робота з замовниками – (0382) 65-05-26;
 • приймальня генерального директора: (0382) 65-60-76.

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер